Warsaw Winds na Dniu Polskim

9 listopada zespół Warsaw Winds, który powstał przy naszym Stowarzyszeniu, wystąpił podczas Dnia Polskiego, który odbył się w Niepublicznej Szkole Podstawowej Inspiracja na warszawskiej Białołęce z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Siódemka muzyków zagrała Hymn Polski, który został zaśpiewany przez wszystkich zgromadzonych. Na koniec uroczystości zespół zagrał krótki koncert pieśni patriotycznych prezentując znane wszystkim utwory takie jak Marsz Pierwszej Brygady, Rota, Szara piechota, Białe Róże.

Występ zespołu spotkał się z pozytywnym przyjęciem społeczności szkoły.

Był to pierwszy występ zespołu Warsaw Winds powołanego przez nasze Stowarzyszenie.Zespół składa się z muzyków współpracujących ze Stowarzyszeniem i będzie brał udział w przedsięwzięciach organizowanych lub zleconych Stowarzyszeniu.

fot.: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Inspiracja