Bajkowe Święta w Auli Kryształowej

20 grudnia w Auli Kryształowej SGGW Orkiestra Reprezentacyjna SGGW zagrała niezwykły bajkowo – świąteczny koncert. Partnerem wydarzenia było nasze Stowarzyszenie.

Orkiestra zaprezentowała muzykę i piosenki z najbardziej znanych filmów dla dzieci, a także melodie i piosenki jednoznacznie kojarzące się ze świąteczną i zimową atmosferą.

W Auli Kryształowej SGGW zabrzmiała muzyka z takich filmów jak: Piękna i Bestia, Hook, Pinokio, Shrek, Księżniczka i żaba, Rudolf Czerwononosy.

Świąteczną atmosferę podkreśliły utwory, które jednoznacznie kojarzą się z Bożym Narodzeniem, m.in. piosenki White Christmas, Mario, czy już wiesz, Kto wie czy za rogiem, pastorałka Hej w dzień narodzenia oraz znane wszystkim świąteczne melodie: Jingle Bells czy też swingowa aranżację tematów muzycznych z baletu Dziadek do orzechów Piotra Czajkowskiego.

Koncert utrzymany był w rodzinnej atmosferze, a część muzyków udowodniła, że nie tylko potrafi grać, ale również śpiewać. Oprawa koncertu także była wyjątkowa. Wykonywane utwory muzyczne ubogaciły wyświetlane na ekranie multimedialne wizualizacje, a każdy z utworów był zapowiadany przez członków Orkiestry (nierzadko w bardzo oryginalny sposób) w formie krótkich klipów wideo.

W ramach partnerstwa Stowarzyszenie Warsaw Wind Music wsparło koncert działaniami promocyjnymi (m.in. pozyskanie patronatu medialnego), wsparło organizacyjnie Orkiestrę, a także pomogło w realizacji koncertu (wsparcie w przygotowaniu, realizacji i obsłudze oprawy multimedialnej).

Organizatorem koncertu była Orkiestra Reprezentacyjna SGGW. Partnerem wydarzenia było Stowarzyszenie Warsaw Wind Music, a patronem medialnym Radio Kampus.